Nasza Historia

Nasza działalność projektowo-wykonawcza pod nazwą uni.form budownictwo powstała z inicjatywy oraz przywództwa najmłodszego z czterech braci w 2010 roku.
Doświadczenie w różnych gałęziach branży budowlanej każdego z nas doprowadziło do twórczej braterskiej współpracy pozwalającej na ciągły rozwój naszej firmy.
Małymi krokami zdobywaliśmy zaufanie oraz uznanie w oczach naszych zadowolonych klientów. Ciężka praca oraz zaangażowanie w wykonywane zlecenia pozwoliły nam na dywersyfikację oraz rozwój naszej działalności. Obecnie uni.form group odpowiada za część projektową oraz koordynację realizacji zleceń, natomiast może liczyć na wsparcie dwóch pozostałych działów firmy:

uni.form ceramika – odpowiedzialnego za wszelkie prace glazurnicze, betonowe podłogi czy okładziny ścienne;

uni.form instalacje – prace w zakresie szeroko pojętych instalacji elektrycznych oraz oświetlenia.

Od momentu założenia firmy zrealizowaliśmy kilkaset projektów, poznaliśmy naszą branżę od podszewki, nawiązaliśmy współpracę z wieloma specjalistami. W dalszym ciągu nasza praca i pasja przynosi nam wiele radości i satysfakcji. Rosnąca liczba zadowolonych klientów jest dodatkową nagrodą.

Paweł

Pomysłodawca i założyciel marki uni.form. Umysł ścisły w świecie piękna i sztuki. Bezkompromisowy w wielu kwestiach, ale potrafiący słuchać. Dążenie do ideału nie pozwala chodzić na skróty i upraszczać. Nie boi się trudnych wyzwań. Wizjoner, marzyciel, idealista, twardo stąpający po realnym świecie.

Mariusz

Spokojnie z lekkim dystansem obserwuje obfitość rozpędzonej rzeczywistości. Nie podąża bez refleksji za trendami budując swoją drogę. Czasem wbrew wszystkim i pod prąd. W projektowaniu dąży do ładu i harmonii. Kreatywność i abstrakcyjne myślenie pozwala mu przemycać do wnętrz coś wyjątkowego.

Aneta

Pasjonatka podróży i kuchni śródziemnomorskiej, która łączy w sobie prostotę z wyrafinowaniem. W swojej pracy zestawia ze sobą sprawdzone, praktyczne rozwiązania z wyszukanymi detalami. W ten sposób tworzy miejsca, do których po prostu chce się wracać.